» termotrans  » ogrzewanie postojowe - webasto » kontakt   » mapa serwisu


KONTAKT Z NAMI:
+48 509 565 133


Najczęściej odwiedzane miejsca»

Agregaty chłodnicze - Carrier Transicold
Zabudowy samochodwe
Ogrzewanie postojowe - Webasto
Klimatyzacje samochodowe
Rejestratory temperatur

Zobacz dane techniczne»


Ogrzewanie postojowe Webasto

Webasto - samochodowe ogrzewanie powietrzne

Komfortowe agregaty powietrzne ogrzewają wnętrze pojazdu (kabinę kierowcy, przestrzeń pasażerską czy też ładunkową), zapewniając optymalne ciepło przy cichej pracy, niskim poborze prądu i wysokiej mocy grzewczej.


AIR TOP 2000S

Ciche, jedno z najmniejszych ogrzewań na rynku. Dzięki zastosowaniu technologii ceramicznej i optymalizacji pracy osiągnięto najwyższą moc grzewczą w swojej klasie. W standardzie ogrzewanie wyposażone jest w termostat pomieszczeniowy oraz możliwość podłączenia zgodnie z przepisami ADR.


AIR TOP 3500, AIR TOP 5000

Mocne kompaktowe i ciche ogrzewanie, przystosowane do pracy w najcięższych warunkach. Możliwość zabudowy na zewnątrz pojazdu. Automatyczne załączanie stopnia Boster np. przy każdorazowym otwarciu drzwi.


HL 90

Ogrzewanie przeznaczone do szerokiego zastosowania. Nowoczesna technologia, trwała konstrukcja oraz szybkie osiąganie pełnej mocy grzewczej stanowią o atrakcyjności tego agregatu.

Powietrzne ogrzewanie samochodowe Webasto - zobacz dane techniczne.

Wybierz model »     


Webasto - samochodowe ogrzewanie wodne

Ogrzewanie wodne znane ze swojej wysokiej efektywności i niezawodności, grzeje zarówno wnętrze pojazdu jak i jego silnik. W układ chłodzenia silnika podłącza się urządzenie, które działa na zasadzie centralnego ogrzewania. Płyn w układzie chłodzenia zostaje podgrzany poprzez nagrzewnicę ogrzewa wnętrze pojazdu a następnie silnik.


THERMO TOP C, THERMO TOP E

Nowoczesna technologia ceramiczna, wysoka niezawodność, cicha praca, małe zużycie prądu i paliwa potwierdzają, że zakup tego urządzenia jest trafną inwestycją.


THERMO 90S

Wysoka, bezstopniowa wydajność (do 9,1 kW), wysoka niezawodność, małe gabaryty, małe zużycie energii elektrycznej oraz cicha praca to główne zalety tego urządzenia.


DBW 2010/2012

Masywne i niezawodne, sprawdzone przez wiele lat użytkowania. Wysoka moc grzewcza (11,6 kW) pozwala na zastosowanie tego agregatu w najbardziej ekstremalnych warunkach.


Wodne ogrzewanie samochodowe Webasto - zobacz dane techniczne.

Wybierz model »     

» Agregaty chłodnicze   » Ogrzewanie postojowe   » Zabudowy chłodnicze   » Rejestratory temperatur   » Klimatyzacje samochodowe
» Home   » O firmie   » Oferta   » Kontakt   » Linki
(c) 2005-2017 Copyright by Józef Półtorak

Zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt. 1) lit. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzegam, że kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych w serwisie bez wiedzy i zgody autora zabronione.